Kumeļu pavasaris!

Tērvetes Zirgaudzētava piedāvā iepazīties tuvāk ar šī gada kumeļiem.

Lazarro TAF ir ļoti komunikabls ērzelēns ar iejādes izcelšanos. Elegants ar vieglu uzbūvi, skaistām pazīmēm. Tēvs Labbadio HN ir 2018. gada Hanoveras čempions un 3. vietas ieguvējs Bundesčempionātā. Cēlies no Lissaro van de Helle, kas ir trīskārtējs Bundesčempions un sudraba medaļnieks pasaules čempionātā iejādē 5 gadu veciem zirgiem.
Skatīt vairāk.

Marchello TAF ir temperamentīgs, enerģisks puika ar nevainojamu ķermeņa uzbūvi. Māte Leida ir meita Latvijā savulaik ļoti populāram ērzelim Lagerfeld. Tēvs ir leģendārā Millenium dēls Masterpiece DSP , prēmijas ērzelis, Saksijas pavalsts un Dienvidvācijas čempions 3 gadniekiem. Skatīt vairāk.

Lil Fergy TAF būs izcila konkūra disciplīnā. Māte Fiona ir Numero Uno un Woltire mazmeita, tēvs Lahnste HN ir starējis S līmeņa sacensībās konkūrā. Daudzi viņa kumeļi gūst uzvaras kumeļu skatēs, vairāki dēli sertificēti. Lil Fergy ir ar smalku uzbūvi, ļoti vieglām gaitām, raksturā uzmanīga un tramīga, bet cieši turās līdzi visiem lielajiem puišiem.
Skatīt vairāk.

Del Piero TAF ir ar lielisku iejādes izcelšanos, skaistām pazīmēm, sirdi plosošu acu skatienu un ļoti sabiedrisku raksturu. Skatīt vairāk.

Dantess TAF apvieno divu izcilu ērzeļu ( De Niro/ Argentinus)  īpašības, ir liels, spēcīgs un elegants. Plašām gaitām un kompaktu uzbūvi būs piemērots gan iejādei, gan konkūram. Raksturā izteikts līderis, barvedis. Skatīt vairāk.

Capriccio TAF ir ļoti enerģisks, dzīvespriecīgs, pašpārliecināts jaunais konkūrists.

Ar savu vieglo un smalko uzbūvi burtiski lido pa aploku. Viņa ciltskartiņā var atrast daudz iespaidīgus ar konkūru saistītus vārdus. Capitol I, Cornet Obolensky, Baloubet Du Rouet. Skatīt vairāk.

 

Close Menu
×
×

Cart

Pieteikuma forma tirgotājiem

11. maijā "Tērvetes - Ķirju kauss" Pēc anketas aizpildīšanas drīzumā ar jums sazināsimies.